DobryRemont

Sufity Podwieszane

Oferujemy Ci kompleksowe układanie płytek, glazury gresu, klinkieru i kafelkowanie. Podczas tego typu prac stosujemy najlepsze i sprawdzone materiały...
czytaj dalej: Sufity Podwieszane

O Firmie

Potrzebujesz sprawnej i solidnej ekipy remontowo-wykonawczej? Nie musisz się już dłużej tym przejmować. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Przykładamy szczególną uwagę do dokładnego wykonania każdego powierzonego nam zadania. Hasło: solidnie, jest naszym mottem. Utrzymując się tak długo na rynku budowlanym wypracowaliśmy sobie markę oraz system w jakim pracujemy. Możemy Państwu zagwarantować zadowolenie ze świadczonych przez nas usług.

Zatrudniamy specjalistów w branży budowlanej, którzy z pewnością zasługują na miano fachowców. Szeroki zakres wykonywanych prac remontowo-wykończeniowych jest dowodem na to, iż jesteśmy doświadczonym zespołem, który dobrze wykonuje swoje zadanie. Nasi pracownicy to osoby zdyscyplinowane i zmotywowane do pracy, chętnie odpowiedzą na każde Państwa pytanie dotyczące usług remontowo-wykończeniowych, a także doradzą w kwestiach technicznych.

Oprócz zaufanych współpracowników możemy pochwalić się również wieloletnim doświadczeniem oraz znajomością rynku budowlanego. Istniejemy już od dziesięciu lat i przez ten czas zdobywaliśmy wiedzę i umiejętności. Celem powstania Dobrego Remontu było stworzenie dobrze prosperującego przedsiębiorstwa, które zapewni swoim klientom najwyższej jakości usługi oraz zadowolenie. Dużą uwagę przykładamy do zbudowania pozytywnego wizerunku naszej firmy. Dzięki temu możemy pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami na nasz temat. Jeżeli chcesz wiedzieć co myślą o nas osoby korzystające ze świadczonych przez nas usług to zajrzyj do zakładki Referencje. Sam przekonaj się jaką mamy opinię na rynku!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się listą oferowanych przez nas usług. Na pewno pomożemy Państwu przy wszelakich działaniach remontowo wykończeniowych.

Galeria

Zapoznaj się z galerią wykonanych przez nas prac remontowo-wykończeniowych.
Zobacz Galerię
zobacz: Galeria

Referencje

"Współpraca z firmą Dobry Remont była bardzo udana. Obsługa i kontakt najwyższej jakości, podobnie jak wykonywane usługi. Szybko i sprawnie przeprowadzono remont w moim domu, wcale nie musiałem długo czekać na zrealizowanie zlecenia. Zdecydowanie polecam każdemu kto potrzebuje ekspresowego wykończenia wnętrz."
Marcin Wojciechowski
więcej w dziale: Referencje