DobryRemont

Sufity Podwieszane

Oferujemy Ci kompleksowe układanie płytek, glazury gresu, klinkieru i kafelkowanie. Podczas tego typu prac stosujemy najlepsze i sprawdzone materiały...
czytaj dalej: Sufity Podwieszane

Szafy Wnękowe, garderoby

Wykonujemy zarówno szafy wnękowe, jak i szafy wolnostojące (szafy, szafki, biblioteczki, regały). Oferujemy Państwu bardzo praktyczne i funkcjonalne szafy z drzwiami przesuwnymi, które polecamy szczególnie przy dużych szafach lub szerokich wnękach. W ofercie posiadamy różnorodne systemy, które poza bardzo dobrymi rozwiązaniami technicznymi cechuje ogromne bogactwo typów i kolorów, zarówno ram jak i wypełnień. Oprócz drzwi przesuwanych mogą Państwo również zamówić drzwi otwierane tradycyjnie bądź składane.

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami:

  • Zaoszczędzasz na czasie i pieniądzach nie wyszukując odpowiednich materiałów osobiście
  • Będziesz miło obsługiwany przez wykwalifikowanych specjalistów
  • Otrzymasz fachowe porady odnośnie wszelkich spraw związanych z pracami remontowo-budowlanymi

Ciekawi Cię ile kosztuje u nas wykonanie takiej usługi? Dowiedz się już teraz! Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 601 23 57 44 lub napiszesz maila na adres biuro@dobryremont.com. To nic nie kosztuje, a możliwe, że już podejmiesz decyzje odnośnie wyboru odpowiedniej firmy.

Galeria

Zapoznaj się z galerią wykonanych przez nas prac remontowo-wykończeniowych.
Zobacz Galerię
zobacz: Galeria

Referencje

"Zdecydowanie mogę polecić firmę Dobry Remont. Szybko i sprawnie pomogli mi wykończyć wnętrze mojego mieszkania. Mili i doświadczeni pracownicy znosili moje nawet najbardziej dociekliwe pytania. To była bardzo owocna współpraca, a mnie się bardzo dobrze mieszka w tak fachowo wykonanym wnętrzu."
Anna Kowalska
więcej w dziale: Referencje