DobryRemont

Sufity Podwieszane

Oferujemy Ci kompleksowe układanie płytek, glazury gresu, klinkieru i kafelkowanie. Podczas tego typu prac stosujemy najlepsze i sprawdzone materiały...
czytaj dalej: Sufity Podwieszane

Wykończenie Ścian i Ścianki Działowe

Istotnym elementem wszelkich pracy remontowych jest odpowiednie wykończenie ścian i ścianek działowych. Zajmujemy się wykonywaniem suchych tynków, ścianek z płyt gipsowo-kartonowych, posadzek, okładzin ścienny z płytek ceramicznych, tynków wewnętrznych, układaniem luksfer, a także witryn wystawowych oraz zabudowy wewnętrzne z PCV i aluminium. Ponadto oferujemy usługę montażu ścian działowych, drzwi, witryn aluminiowo- szklanych oraz przegród o konstrukcji aluminiowej. Zajmujemy się także wyburzaniem ścianek działowych na życzenie klienta. Gwarantujemy dokładnie i starannie wykonane prace wyburzeniowe oraz wykończeniowe.

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami:

  • Twój remont będzie zrealizowany w najszybszym możliwym tempie
  • Zaoszczędzasz na czasie i pieniądzach nie wyszukując odpowiednich materiałów osobiście
  • Będziesz miło obsługiwany przez wykwalifikowanych specjalistów
  • Otrzymasz fachowe porady odnośnie wszelkich spraw związanych z pracami remontowo-budowlanymi

Ciekawi Cię ile kosztuje u nas wykonanie takiej usługi? Dowiedz się już teraz! Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 601 23 57 44 lub napiszesz maila na adres biuro@dobryremont.com. To nic nie kosztuje, a możliwe, że już podejmiesz decyzje odnośnie wyboru odpowiedniej firmy.